kamień elewacyjny
kamień ogrodowy
kopalnia kamienia
płyty szlifowane
kamień ozdobny
kamień ozdobny do ogrodu
płyty kamienne szlifowane
kamień na wzmocnienie skarp
płytki na ściany domu
elewacje z płytek rustykalnych

Kamieniarstwo Pawlik

Nasza firma to producent kamienia elewacyjnego i oferuje wyjątkowe rozwiązania dla tych, którzy pragną nadać swoim projektom architektonicznym niepowtarzalny charakter. Posiadamy bogatą ofertę kamienia, która obejmuje kamień dekoracyjny, kamień ozdobny, oraz płytki elewacyjne. Nasze produkty, w tym stara cegła na elewacje z ociepleniem, są wyselekcjonowane kolorystycznie i charakteryzują się ciekawą niepowtwżalną kolorystyką.

Jesteśmy również producentem kamienia ogrodowego i kamienia murowego, oferując różnorodne kamienie, ze skały jaką jest piaskowiec polski o wyjątkowej kolorystyce. W naszej kopalni kamienia naturalnego ogrodowego pozyskujemy surowce zgodnie z zasadami ekologii i z poszanowaniem naturalnego piękna.

W naszym asortymencie znajdują się także płyty fasadowe oraz płytki poprodukcyjne nieregularne, które doskonale sprawdzą się w aranżacji elewacji domu. Oferujemy również dzikówkę na elewacje ściany domu, dodającą projektowi wyrazistego charakteru.

Dla miłośników tradycji proponujemy obudowy kominkowe rustykalne oraz płaski kamień ogrodowy. Nasze wyroby, takie jak plastry cięte z kamienia na chodnik , kamień ścieżkowy, czy cegła na murki ozdobne, doskonale wpisują się w koncepcję estetycznego ogrodu.

Jako producent kamienia hydrotechnicznego, oferujemy także rozwiązania do zabezpieczenia skarp ziemnych. Wszystkie nasze produkty, włączając w to kamień murowy na ściany samonośne, gwarantują trwałość i estetykę, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Grabowie 3

97-525 Wielgomłyny, woj. łódzkie

NIP: 7721299429

REGON: 592144766

+48 44 788 32 33

+48 604 581 097

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.