kamień elewacyjny
kamień ogrodowy
kopalnia kamienia
płyty szlifowane
kamień ozdobny
kamień ozdobny do ogrodu
płyty kamienne szlifowane
kamień na wzmocnienie skarp
płytki na ściany domu
elewacje z płytek rustykalnych

Płyty poprodukcyjne to produkt , który można wykorzystać jako płytki elewacyjne na ściany domu. Ten asortyment to skrawki pochodzące z produkcji płyt . Są to resztki poprodukcyjne. W tym asortymencie przeważnie posiadamy kamień naturalny  grubości 2 cm . Wymiary płyt poprodukcyjnych wahają się od 5x5 cm do 60x120 cm . Płyty posiadają pourywane krawędzie , rysy i pęknięcia. Nie stanowi to wady materiału. Ten produkt może być zastosowany na elewacje domów z ociepleniem . Można go także stosować wewnątrz pomieszczeń. Jako producent kamienia naturalnego na dom i ściany elewacji w czasie produkcji płyt szlifowanych otrzymujemy płyty poprodukcyjne , które to są ciekawym i tanim materiałem do różnorakiego zastosowania w budownictwie.wahają się 

kopalnia i zakład kamieniarski

Grabowie 3

97-525 Wielgomłyny, woj. łódzkie

NIP: 7721299429

+48 44 788 32 33

+48 604 581 097

poczta elektroniczna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.