kamień elewacyjny
kamień ogrodowy
kopalnia kamienia
płyty szlifowane
kamień ozdobny
kamień ozdobny do ogrodu
płyty kamienne szlifowane
kamień na wzmocnienie skarp
płytki na ściany domu
elewacje z płytek rustykalnych

 Kamień elewacyjny rustykalny o nazwie dzikówka  produkujemy z kamienia naturalnego jakim jest pospolita skała piaskowca. Płytki elewacyjne tego wzoru noszą takę inne nazwy takie jak : dzik lub kamień wiejski. Kamień dekoracyjny tego typu posiada nieregularne kształty. Istnieje możliwość wykonania bardziej foremnej formy tego wzoru pod zamówienie. Kamień ozdobny dzikówka posiada cztery cm grubości od ściany z pozostałe wymiary jak wysokość i długość są nie określone ( średnio od 10x10 do 25x40). Strona klejona do ściany jest gładka - cięta po pile.Piaskowiec w tej formie nadaje się do samodzielnego montażu.Płytki rustykalne  na ścainy domu można używać jako kamień dekoracyjny zewnętrzny oraz  kamień ozdobny wewnętrzny.Standardowo kamień na dom z tego wzoru pakujemy w palety po 20 m2. Należy pamiętać iż ze względu na ręczne wykonanie i nieregularne kształty kamienia powierzchnia liczona jest z fugą.Kamień elewacyjny dzikówka oferujemy w dwóch tonacjach kolorystycznych co można zobaczyć na poszczególnych fotografiach poniżej.

kopalnia i zakład kamieniarski

Grabowie 3

97-525 Wielgomłyny, woj. łódzkie

NIP: 7721299429

+48 44 788 32 33

+48 604 581 097

poczta elektroniczna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.