kamień elewacyjny
kamień ogrodowy
kopalnia kamienia
płyty szlifowane
kamień ozdobny
kamień ozdobny do ogrodu
płyty kamienne szlifowane
kamień na wzmocnienie skarp
płytki na ściany domu
elewacje z płytek rustykalnych

Paski 5 cm

Kamień elewacyjny rustykalny o nazwie paski 5 cm  produkujemy z kamienia naturalnego jakim jest pospolita skała piaskowca. Płytki elewacyjne tego wzoru noszą takę inne nazwy takie jak : jaskółka lub pasy elewacyjne łupane. Kamień dekoracyjny tego typu posiada łupaną fakturę licową. Kamień ozdobny jaskółka posiada 5 cm wysokości natomiast długości są różna ( max 25 cm ) , a grubość do ściany wynosi 1,5 do 2,5 cm  Strona klejona do ściany, wysokość i szerokość jest cięta po pile.Piaskowiec w tej formie nadaje się do samodzielnego montażu na elewacje i wewnątrz pomieszczeń.Standardowo płytki elewacyjne z tego wzoru pakujemy w palety po 20 m2. Kamień elewacyjny paski 5 cm  oferujemy w dwóch tonacjach kolorystycznych co można zobaczyć na poszczególnych fotografiach poniżej.Piaskowiec na ten wzór pozyskujemy w sposób mechaniczny co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość oferowanych płytek elewacyjnych.

 

Paski 10 cm

Kamień elewacyjny rustykalny o nazwie paski 10 cm  produkujemy z naturalnego piaskowca. Płytki elewacyjne tego wzoru noszą takę inne nazwy takie jak : jaskółka lub pasy elewacyjne łupane. Kamień dekoracyjny tego typu posiada łupaną fakturę licową. Kamień ozdobny  posiada 10 cm wysokości natomiast długości są różne ( max 35 cm ) , a grubość do ściany wynosi od 4 do 6 cm .Strona klejona do ściany, wysokość i szerokość jest cięta po pile - gładka.Piaskowiec w tej formie nadaje się do samodzielnego montażu na elewacje zewnętrzne i wewnątrz pomieszczeń.Standardowo płytki elewacyjne z tego wzoru pakujemy w palety po 10 m2. Kamień elewacyjny cięto łupany paski 10 cm  oferujemy w dwóch tonacjach kolorystycznych co można zobaczyć na poszczególnych fotografiach poniżej.

 

TV 15

Kamień elewacyjny rustykalny o nazwie TV15 produkujemy z kamienia naturalnego. Kamień dekoracyjny tego typu posiada cięto-łupaną fakturę licową. Kamień ozdobny TV15 posiada 15 cm wysokości natomiast długości są różne ( max 40 cm ) , a grubość płytki standardowo wynosi 3 cm. Niekiedy produkujemy w innych grubościach co jest związane z surowcem pozostałym po płytach szlifowanych. Strona klejona do ściany, wysokość i szerokość jest cięta po pile, a strona licowa jest cięto łupana.Piaskowiec w tej formie nadaje się do samodzielnego montażu na elewacje zewnętrzne i wewnątrz pomieszczeń.Standardowo kamień elewacyjny z tego asortymentu pakujemy w palety po 20 m2. Kamień elewacyjny TV15 oferujemy w dwóch tonacjach kolorystycznych co można zobaczyć na poszczególnych fotografiach poniżej.Kamień dekoracyjny TV15 można montować z zachowaniem fug o szerokości 1 cm lub bez fugi.

 

Paski 15 cm

Kamień elewacyjny o nazwie pasy szlifowane 15 produkujemy z kamienia naturalnego piaskowca. Kamień dekoracyjny tego typu posiada szlifowaną stronę licową. Kamień ozdobny pasy 15 cm posiada 15 cm wysokości natomiast długości są różne ( max 40 cm ) , a grubość płytki standardowo wynosi 2 cm co jest związane z produkcją tego wzoru z płyt szlifowanych. Piaskowiec w tej formie nadaje się do samodzielnego montażu na elewacje zewnętrzne na ocieplenie oraz wewnątrz pomieszczeń.Standardowo kamień elewacyjny tego typu pakujemy w palety po 20 m2. Kamień elewacyjny pasy 15 cm oferujemy w dwóch tonacjach kolorystycznych co można zobaczyć na poszczególnych fotografiach poniżej.Kamień dekoracyjny można montować bez fugi na tzw. fugę zerową.

kopalnia i zakład kamieniarski

Grabowie 3

97-525 Wielgomłyny, woj. łódzkie

NIP: 7721299429

+48 44 788 32 33

+48 604 581 097

poczta elektroniczna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.